Visual Communication and Design (513 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.60 | 47.20 | 45.80 | 44.40 | 43.00 | 41.80 | 40.60 | 39.40 | 38.20 | 37.00 |
50 (15 total)
- Barnett, Kirilly (Warrandyte HS Warrandyte)
- Barrow, Sarah (Wangaratta HS Wangaratta)
- Davison, Jessica (St Helena SC Eltham)
- Elliott, Tess (Methodist Ladies College Kew)
- Gittoes, Shea (Methodist Ladies College Kew)
- James, Lucy (Methodist Ladies College Kew)
- Kang, Saera (Oxley College Chirnside Park)
- Lemessurier, Nicholas (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Li, Christine (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Markowitz, Adam (Melbourne HS South Yarra)
- McDonald, Amy (Murtoa P-12 College Murtoa)
- Meyer, Hannah (Ballarat GS Wendouree)
- Nelson, Anthony (Xavier College Kew)
- Russell, Nicole (Methodist Ladies College Kew)
- Williams, Julie (Ringwood SC Ringwood)
49 (9 total)
- Batch, Fairley (Methodist Ladies College Kew)
- Gardiner, Matthew (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Liem, Lilian (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Lu, Xingchao (Christian Brothers College St Kilda East)
- Mayo, Sophie (Tintern Ggs Ringwood East)
- Murray, Annette (Dromana SC Dromana)
- Poupard, Aaron (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Ryan, Brigit (Kew HS Kew East)
- Thompsonweibye, Megan (Ashwood SC Ashwood)
48 (13 total)
- Boyle, Celia (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Cao, Lina (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Chai, Megan (Vermont SC Vermont)
- Dyason, Sophie (Thornbury Darebin SC Thornbury)
- Giraud, Jessica (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Gleeson, Andrew (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Green, Brigid (Marcellin College Bulleen)
- Hicks, Ruth (Pembroke SC (Senior) Mooroolbark)
- Hill, Amanda (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- McCubbin, George (St Michaels GS St Kilda)
- Qiang, Sheng (Melbourne HS South Yarra)
- Tong, Xiaona (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Watsford, Laura (Methodist Ladies College Kew)
47 (19 total)
- Allen, Sophie (Presentation College Windsor)
- Cain, Brendan (Echuca SC Echuca)
- Christoe, Anastasia (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Crocker, Tom (Ballarat GS Wendouree)
- Cross, David (Ringwood SC Ringwood)
- Forbesbeadle, Lauren (Northcote HS Northcote)
- Ghougassian, Jeanpaul (St Kevins College Toorak)
- Giraud, Benjamin (Camberwell GS Canterbury)
- Kupresanin, Andrew (Belmont HS Belmont)
- Laskowski, Monica (Yarra Valley GS Ringwood)
- McCullough, Kathryn (Firbank GS Brighton)
- McNamara, Stephanie (Methodist Ladies College Kew)
- New, Eddie (The King David School Armadale)
- Pop, Andrea (Mercy Diocesan College Coburg)
- Raftopoulos, James (Carey Baptist GS Kew)
- Skipper, August (Eltham HS Eltham)
- Tang, Yuenying (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Thomson, Gordon (Montmorency SC Montmorency)
- Williams, Lisa (Oxley College Chirnside Park)
46 (25 total)
- Bourke, Joshua (St Kevins College Toorak)
- Chen, Belinda (Belmont HS Belmont)
- Corvino, Cassie (Elisabeth Murdoch College Langwarrin)
- Croy, Khia (Toorak College Mount Eliza)
- Dejesus, Adelle (Salesian College Chadstone)
- Denham, Michael (Camberwell GS Canterbury)
- Devine, Andrew (Geelong GS Corio)
- Everett, Lucinda (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Forrester, Robert (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Hambali, Fellicia (Avila College Mount Waverley)
- Hegartycaldwell, Patrick (Geelong GS Corio)
- Hicks, Anton (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Johnson, Alisha (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Long, Melissa (Warrandyte HS Warrandyte)
- Mulder, Stephanie (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Nerenberg, Anya (Mentone Girls SC Mentone)
- Parisi, Elise (Wheelers Hill SC Wheelers Hill)
- Redfern, Julia (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Rennie, Thomas (Woodleigh School Baxter)
- Smith, Clare (Mowbray College Melton)
- Turner, Kathleen (Catholic Regional College Sydenham)
- Vann, Laura (Lauriston Girls School Armadale)
- Westle, Mathew (Dromana SC Dromana)
- Woodhead, Andrew (Scotch College Hawthorn)
- Yuen, Lawrence (Mazenod College Mulgrave)
45 (34 total)
- Aloschihopfner, Francesca (Methodist Ladies College Kew)
- Brady, Jessica (Toorak College Mount Eliza)
- Carruthers, Stacey (Mentone Girls GS Mentone)
- Cleary, Lyndal (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Clinch, Jillian (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Craven, Thomas (Ringwood SC Ringwood)
- Crooks, Alexandra (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Currie, Timothy (Wodonga West College Wodonga)
- Czerniakowski, Isabella (Avila College Mount Waverley)
- Dolheguy, Jordan (St Josephs College Newtown)
- Ear, Sarah (Methodist Ladies College Kew)
- Eyre, Ryan (Donvale Christian College Donvale)
- Faelli, Julian (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Geddes, Jack (Brighton GS Brighton)
- Hayter, Lindy (Yarra Valley GS Ringwood)
- Hoang, Viet (Xavier College Kew)
- Howden, Stephanie (Sacre Coeur Glen Iris)
- Joseph, Angela (Lauriston Girls School Armadale)
- Knight, Clare (Pembroke SC (Senior) Mooroolbark)
- Laszlo, Damien (Cheltenham SC Cheltenham)
- Leong, Mireille (Methodist Ladies College Kew)
- Lockwood, Thomas (Scotch College Hawthorn)
- Low, Joann (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Mam, Fullar (Noble Park SC Noble Park)
- McGill, Nathan (Bayswater SC Bayswater)
- McNamara, Ben (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Morriss, Rebecca (Tintern Ggs Ringwood East)
- Ouchtomsky, Alexander (Camberwell HS Canterbury)
- Pattison, Vanessa (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Teed, Richard (Fairhills HS Knoxfield)
- Wettenhall, William (Camberwell GS Canterbury)
- Wilson, Katie (Colac HS Colac)
- Wood, Linton (Ballarat HS Ballarat)
- Yeates, David (Donvale Christian College Donvale)
44 (47 total)
- Abeysekera, Damith (Melbourne HS South Yarra)
- Barling, David (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Blewett, Scarlett (Firbank GS Brighton)
- Chaturapitaporn, Julavut (Geelong GS Corio)
- Clarke, Daniel (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Clements, Christian (Geelong GS Corio)
- Connell, Elizabeth (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Diec, Jessica (Thomas Carr College Tarneit)
- Drennan, Adam (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Dugan, Samuel (Wodonga HS Wodonga)
- Duranddeslongrais, Christophe (Ringwood SC Ringwood)
- Eltchelebi, Aden (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Entwistle, Madeline (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Finch, Leanne (Methodist Ladies College Kew)
- Fitzpatrick, Duncan (Melbourne HS South Yarra)
- Forde, Jacinta (Aitken College Greenvale)
- Foy, Lauren (The Geelong College Newtown)
- Gibson, Ellen (Wangaratta HS Wangaratta)
- Holmberg, Ebony (Kerang Technical HS Kerang)
- Hunt, Jeremy (Vermont SC Vermont)
- Impey, Ryan (Cranbourne Christian College Cranbourne)
- Kozmevski, Elizabeth (Methodist Ladies College Kew)
- Leeson, Katherine (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Lofts, Tamsin (Presentation College Windsor)
- Luong, Wency (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Malcolm, Robyn (Bendigo Senior SC Bendigo)
- McNally, Patrick (De La Salle College Malvern)
- Michael, Lachlan (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Montgomery, Jason (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Morris, Andrew (Camberwell HS Canterbury)
- Murphy, Adrienne (Assumption College Kilmore)
- Murphy, Christopher (St Leonards College Brighton East)
- Myers, Sebastian (St Josephs College Newtown)
- Mylius, Amy (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Napreychikov, Nadia (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Olah, Gabor (Melbourne HS South Yarra)
- Peasley, Katherine (Essendon Keilor College Essendon)
- Pirie, Paul (Wangaratta HS Wangaratta)
- Radford, Stephanie (Mentone Girls GS Mentone)
- Roberts, Nicholas (University HS Parkville)
- Robinsonkoss, Mikala (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Sexton, Jayme (Ringwood SC Ringwood)
- Unitt, Melanie (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Waterhouse, Elise (Donvale Christian College Donvale)
- Whitechurch, Daniel (Eltham HS Eltham)
- Wilkinson, Beth (Tintern Ggs Ringwood East)
- Yugovic, Kim (Woodleigh School Baxter)
43 (61 total)
- Andoniou, Elena (Caroline Chisholm Catholic College Braybrook)
- Austin, Tristan (Shepparton HS Shepparton)
- Barnes, Jenni (Aquinas College Ringwood)
- Bickery, Aaron (Cranbourne Christian College Cranbourne)
- Bolwell, Kerry (Horsham College Horsham)
- Brown, Cameron (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Brown, Catherine (Tintern Ggs Ringwood East)
- Bunjamin, Reza (Melbourne GS Melbourne)
- Butler, Nigel (Scotch College Hawthorn)
- Cham, Jenny (Santa Maria College Northcote)
- Connelly, Tegan (Loyola College Watsonia)
- Cope, Justin (Dromana SC Dromana)
- Crimmins, Thomas (Marcellin College Bulleen)
- Czech, Michelle (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Davies, Bradley (Essendon Keilor College Essendon)
- Declerck, Melissa (Dromana SC Dromana)
- Dobia, Keren (Wesley College Melbourne)
- Doyle, Melanie (Yarrawonga SC Yarrawonga)
- Dube, Alison (Rowville SC Rowville)
- Ebb, Rebecca (Mentone Girls SC Mentone)
- Georgy, Christine (Methodist Ladies College Kew)
- Gregory, Sarah (Sandringham College Sandringham)
- Haggerty, Alexander (Frankston HS Frankston)
- Hall, Alexandra (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Hocking, Julian (Girton GS Ltd Bendigo)
- Hodges, Katrina (Mentone Girls GS Mentone)
- Hynes, David (The Geelong College Newtown)
- Johnson, Kim (Wodonga HS Wodonga)
- Kim, Soojung (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Lepore, Daniel (Aquinas College Ringwood)
- Lofts, Zoe (Presentation College Windsor)
- Maginness, Michael (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Mantello, Christopher (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- McKenzie, Georgina (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- McKinlay, Ross (Wantirna College Wantirna)
- Mead, Karen (Monbulk College Monbulk)
- Millettriley, Jessica (St Leonards College Brighton East)
- Morley, Alicia (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Mussett, Jackson (St Leonards College Brighton East)
- Nel, Tracey (Yarra Valley GS Ringwood)
- Nguyen, Francis (Caroline Chisholm Catholic College Braybrook)
- Nguyen, Tin (Geelong GS Corio)
- Olaoi, Gerard (Tintern Ggs Ringwood East)
- Oshea, Danielle (Yarrawonga SC Yarrawonga)
- Peterson, Kate (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Plant, Timothy (Mooroolbark College Mooroolbark)
- Price, Sarah (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Rap, Christine (Oxley College Chirnside Park)
- Reed, Reece (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Robertson, Samantha (Firbank GS Brighton)
- Saxby, Fiona (Tintern Ggs Ringwood East)
- Sehovic, Allan (Cheltenham SC Cheltenham)
- Shand, Peter (Carey Baptist GS Kew)
- Slade, Jessica (Catholic Ladies College Eltham)
- Sloan, Alexander (Melbourne HS South Yarra)
- Studham, Rebecca (Tintern Ggs Ringwood East)
- Tinker, Kelly (Berwick SC Berwick)
- Villani, William (Ringwood SC Ringwood)
- Webster, Danielle (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Williams, Karah (Newcomb SC Newcomb)
- Wilson, Stephanie (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
42 (75 total)
- Ackroydcurtis, Hilary (Princes Hill SC Carlton North)
- Adeloju, Samuel (Mazenod College Mulgrave)
- Archbold, Belinda (Tintern Ggs Ringwood East)
- Auciello, Caterina (North Geelong SC Geelong North)
- Barker, Esther (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Batten, Murray (Emerald SC Emerald)
- Beardsley, Ashley (Frankston HS Frankston)
- Bellman, Christopher (Horsham College Horsham)
- Body, Elisabeth (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Boyd, Madeleine (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Boyle, Joanne (Newcomb SC Newcomb)
- Briones, Jamie (Melbourne HS South Yarra)
- Campbell, Russell (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- Cary, Nicholas (Woodleigh School Baxter)
- Chan, Kaiyui (Balwyn HS Balwyn North)
- Cohen, Danny (The King David School Armadale)
- Collins, Robert (Mill Park SC Epping)
- Darbyshire, Katie (Beaconhills College Pakenham)
- Dawson, Juliet (Marcellin College Bulleen)
- Decastro, Michelle (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Derkoun, Igor (Cheltenham SC Cheltenham)
- Desilva, Natasha (St Monicas College Epping)
- Dillon, Anthony (St Bernards College Essendon)
- Dimichele, Amanda (St Monicas College Epping)
- Dimstas, Lauren (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Ferrier, Stacey (Aquinas College Ringwood)
- Garth, Megan (Wheelers Hill SC Wheelers Hill)
- Harris, Alicia (Tintern Ggs Ringwood East)
- Harwood, Hannah (Montmorency SC Montmorency)
- Hoevenaars, Jonathan (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Huck, Kerewin (University HS Parkville)
- Hysted, Chris (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Ito, Tsubasa (Geelong GS Corio)
- Jane, Sally (Kerang Technical HS Kerang)
- Jiang, Tommy (Camberwell HS Canterbury)
- Kasih, Dane (Geelong GS Corio)
- Kennedy, James (Haileybury College Keysborough)
- Keysers, Mikaela (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Kiely, Brianna (Echuca HS Echuca)
- Kinukawa, Eiko (Mentone Girls SC Mentone)
- Lam, Harmony (St Josephs College Echuca)
- Levy, Jenna (Tintern Ggs Ringwood East)
- Lewis, Stacey (Baimbridge College Hamilton)
- Lim, Allan (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Liney, Talia (Upper Yarra SC Yarra Junction)
- Luscombe, Liangxia (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- McLean, Claire (Lavalla Catholic College Traralgon)
- McNeil, Sarah (Murtoa P-12 College Murtoa)
- Morris, Erin (Woodleigh School Baxter)
- Neate, Bettina (Woodleigh School Baxter)
- Nguyen, Thihangnga (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- OCallaghan, Naomi (Horsham College Horsham)
- OSullivan, Darcy (Echuca SC Echuca)
- Oxford, Sophie (Kyabram SC Kyabram)
- Parker, David (Melbourne HS South Yarra)
- Payne, Elizabeth (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Payne, Katherine (Firbank GS Brighton)
- Pennacchia, Jessica (Aquinas College Ringwood)
- Popovski, Stacey (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Ressom, Kris (Wangaratta HS Wangaratta)
- Reynoldson, Miriam (Brighton SC Brighton East)
- Smith, Penelope (Melbourne Girls College Richmond)
- Smith, Robert (Scotch College Hawthorn)
- Snaidero, Adam (Xavier College Kew)
- Steel, Lindel (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Stott, Alexandra (Mentone Girls SC Mentone)
- Strike, Craig (Catholic College Sale)
- Svanberg, Todd (Melbourne HS South Yarra)
- Tan, Yiluen (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Tobin, Narelle (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Tyrrell, Courtenay (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Wood, Adam (Wodonga HS Wodonga)
- Wood, Anthony (Scotch College Hawthorn)
- Wyllie, Lauren (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Young, Georgia (Mentone Girls SC Mentone)
41 (98 total)
- Alexander, Matthew (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Allen, Ronald (Melbourne GS Melbourne)
- Anderson, Laura (Fairhills HS Knoxfield)
- Anvari, Rachael (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Arnold, Jeremy (Mazenod College Mulgrave)
- Aylett, Michael (Scotch College Hawthorn)
- Batson, Shannon (St Johns Regional College Dandenong)
- Bautista, Jellyanne (The Geelong College Newtown)
- Beaton, Kari (Monivae College Hamilton)
- Bellofiore, Paul (Eltham College Of Education Research)
- Blake, Jacquelyn (Lilydale HS Lilydale)
- Boadle, Penelope (Ballarat GS Wendouree)
- Bonnice, Andre (Xavier College Kew)
- Bouras, Nick (Brunswick SC Brunswick)
- Bourke, Georgia (Timboon P-12 School Timboon)
- Brain, Todd (Luther College Croydon)
- Burden, Ryall (Upwey HS Upwey)
- Calavetta, Anita (Avila College Mount Waverley)
- Campbell, Alexander (Scotch College Hawthorn)
- Caspersz, Tamara (Cranbourne Christian College Cranbourne)
- Cay, Laura (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Chang, Daniel (Koonung SC Mont Albert North)
- Clark, Zoe (Parkwood SC Ringwood North)
- Conway, Kate (Tintern Ggs Ringwood East)
- Coughlan, Andrew (Wesley College Melbourne)
- Curnow, Stephanie (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Daggian, John (Scotch College Hawthorn)
- Day, Brendan (Bayside College Newport)
- Deacon, Jason (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Dickson, Jennifer (Oxley College Chirnside Park)
- Drew, James (Christian Brothers College St Kilda East)
- Dry, Sarah (Yarra Valley GS Ringwood)
- Earls, Meredith (Bellarine SC Drysdale)
- Ferguson, Charmaine (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Fish, Sumner (Mentone GS Mentone)
- Fitriana, Fifi (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Gladman, Jaynika (Cohuna SC Cohuna)
- Hansen, Rebecca (Fairhills HS Knoxfield)
- Harris, James (Camberwell HS Canterbury)
- Hateley, Tyson (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Hatten, Zoe (Tintern Ggs Ringwood East)
- Imlach, Ryan (St Bedes College Mentone)
- Johnson, Joseph (Aquinas College Ringwood)
- Juzwin, Benjamin (Xavier College Kew)
- Kim, Hana (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Lythgo, Jacinda (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Manassa, Phillip (Yarra Valley GS Ringwood)
- Manuel, Chloe (Kerang Technical HS Kerang)
- McColl, Chloe (Padua College Mornington)
- McIver, Daniel (Camberwell GS Canterbury)
- McManus, Kristy (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Miles, Wade (St Johns Regional College Dandenong)
- Milidoni, Vincent (St Monicas College Epping)
- Miller, Felicity (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Morenos, Peter (Salesian College Sunbury)
- Morgan, Kristiina (Koonung SC Mont Albert North)
- Moroney, Brendan (Mazenod College Mulgrave)
- Nadzielski, Ryan (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Nalder, Tom (Wanganui Park SC Shepparton)
- Oey, Aries (Wesley College Melbourne)
- Oglesby, Meagan (Maranatha Christian School Endeavour Hills)
- Parker, Amy (Rowville SC Rowville)
- Patterson, Louis (Cranbourne Christian College Cranbourne)
- Pickup, Amy (Heathmont College Heathmont)
- Pilunthanakul, Manisa (Methodist Ladies College Kew)
- Pitman, Jacob (Horsham College Horsham)
- Preston, Felicity (Tintern Ggs Ringwood East)
- Rankine, Jesse (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Reynolds, Andrew (Balwyn HS Balwyn North)
- Ridgway, Renee (Pascoe Vale Girls SC Pascoe Vale)
- Robinson, Joshua (Carey Baptist GS Kew)
- Rupasinghe, Rushani (St Monicas College Epping)
- Sidebottom, Vaughan (Notre Dame College Shepparton)
- Simmons, Toby (Carey Baptist GS Kew)
- Sirianni, Daniel (Xavier College Kew)
- Sykes, Matthew (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Thompson, Cameron (Doncaster SC Doncaster)
- Toniolo, Adriano (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Treloar, Eleni (Eltham HS Eltham)
- Tzimas, Aristotle (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Ulbrick, Kate (Frankston HS Frankston)
- Villani, Jaime (Ringwood SC Ringwood)
- Vonmoger, William (Melbourne GS Melbourne)
- Walker, Claire (The Geelong College Newtown)
- Wang, Norman (Brentwood SC Glen Waverley)
- Ward, Mickayla (Presentation College Windsor)
- Warmington, Sarah (Upwey HS Upwey)
- Waterson, Prudence (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Watson, Megan (Viewbank College Rosanna)
- White, Christopher (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Whittaker, Anna (Frankston HS Frankston)
- Witbooi, Caitlin (Forest Hill College Burwood East)
- Wong, Phil (Vermont SC Vermont)
- Yevlahova, Darina (Wantirna College Wantirna)
- Ying, Emma (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Young, Thomas (The Geelong College Newtown)
- Yuan, Vicky (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Zammit, Joel (Emmaus College Burwood)
40 (117 total)
- Althorp, Katherine (Toorak College Mount Eliza)
- Baker, Ryan (Luther College Croydon)
- Beer, Madeleine (St Josephs College Mildura)
- Beyer, Paige (Bellarine SC Drysdale)
- Bui, Andrew (Catholic Regional College Sydenham)
- Bunawar, Hakim (Rowville SC Rowville)
- Burgoine, Laura (Williamstown HS Williamstown)
- Burns, James (Camberwell GS Canterbury)
- Burns, Nicholas (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Carr, Benjamin (Marist Sion College Warragul)
- Carter, Skye (Viewbank College Rosanna)
- Catling, Michelle (Williamstown HS Williamstown)
- Chen, Jiayijoy (Methodist Ladies College Kew)
- Cimino, Cara (St Helena SC Eltham)
- Clements, Alice (Healesville HS Healesville)
- Coombs, David (Melbourne HS South Yarra)
- Cooper, Benjamin (Yarra Valley GS Ringwood)
- Currie, Stephanie (St Leonards College Brighton East)
- Cvetkovski, Mark (Balwyn HS Balwyn North)
- Desouza, Adriarne (Tintern Ggs Ringwood East)
- Dobney, Sarah (Presentation College Windsor)
- Downey, Michael (St Josephs College Newtown)
- Doyle, Gavin (Aquinas College Ringwood)
- Duncan, Claire (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Edmondson, Cassandra (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Fennelly, Teresa (Clonard College Geelong West)
- Firth, Andrew (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Galtieri, Kate (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Ghiri, Raimond (Xavier College Kew)
- Gianello, James (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Ginger, Edward (Dandenong HS Dandenong)
- Gray, Brendan (Echuca SC Echuca)
- Greenwell, Kye (Girton GS Ltd Bendigo)
- Harmsworth, Jarome (Luther College Croydon)
- Hayes, Jody (Damascus College Mount Clear)
- Henley, Narelle (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Holmes, Sarah (Cheltenham SC Cheltenham)
- Hsu, Yuting (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Hughes, Leah (Catholic College Wodonga)
- Jack, Timothy (Plenty Valley Christian School Doreen)
- Jafari, Farnaz (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Kajiya, Takako (Brentwood SC Glen Waverley)
- Klein, Kylie (Berwick SC Berwick)
- Lai, Kim (Carey Baptist GS Kew)
- Law, Sarah (Essendon Keilor College Essendon)
- Leitl, Andrea (Methodist Ladies College Kew)
- Lengkong, Grace (Vermont SC Vermont)
- Lindsay, Stephen (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Linklater, Thomas (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Liu, Hoyin (St Kevins College Toorak)
- Lloyd, Tegan (Emerald SC Emerald)
- Long, Fiona (St Aloysius College North Melbourne)
- Lowe, Miranda (Brentwood SC Glen Waverley)
- Lu, Jingwen (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Maksimovic, Sandra (Gladstone Park SC Gladstone Park)
- Mammarella, Justin (Xavier College Kew)
- Marinac, Daniel (Marcellin College Bulleen)
- Marks, Aimee (Methodist Ladies College Kew)
- Marks, Sarah (Lauriston Girls School Armadale)
- Marshall, Annie (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Matheson, Allira (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Mayer, Lyndon (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- McAndrew, Matthew (Emmaus College Burwood)
- McColl, Amelia (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- McLean, Daniel (Mazenod College Mulgrave)
- Micevska, Viki (Taylors Lakes SC Taylors Lakes)
- Mikulic, Ana (St Leonards College Brighton East)
- Mohnacheff, Elizabeth (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Moore, Emma (Oxley College Chirnside Park)
- Munso, Christopher (Mazenod College Mulgrave)
- Nestorovic, Stephanie (Loyola College Watsonia)
- Newton, Georgia (Wesley College Melbourne)
- Ngan, Frankie (Koonung SC Mont Albert North)
- Noyce, Craig (St Josephs College Mildura)
- Nugent, Catherine (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Obliubek, Alistair (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Page, Christian (Xavier College Kew)
- Parslow, Peter (Camberwell GS Canterbury)
- Pearce, Nicholas (Holmesglen Institute Of TAFE - Moorabbin Moorabbin)
- Plant, Benjamin (Eltham HS Eltham)
- Pusvacietis, Ingrid (Huntingtower School Mount Waverley)
- Quek, Elaine (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Rellim, David (Croydon SC Croydon)
- Rivera, Jenika (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Saling, Joshua (Doncaster SC Doncaster)
- Sanders, Michael (De La Salle College Malvern)
- Sapitola, Marian (St Aloysius College North Melbourne)
- Scanlan, Patrick (De La Salle College Malvern)
- Semmler, Adrian (Galen College Wangaratta)
- Sharp, James (Camberwell GS Canterbury)
- Shaw, Timothy (Camberwell HS Canterbury)
- Skorsis, Lauren (Taylors Lakes SC Taylors Lakes)
- Smitheram, Alison (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Smolenski, Haley (Pembroke SC (Senior) Mooroolbark)
- Tadros, Nigel (De La Salle College Malvern)
- Tam, Tszlun (Methodist Ladies College Kew)
- Thomas, Daniel (Carey Baptist GS Kew)
- Tjongue, Jenny (St Johns Regional College Dandenong)
- Toohey, Kathleen (Berwick SC Berwick)
- Travers, Grace (Sacre Coeur Glen Iris)
- Treby, Sarah (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Valencic, Tanya (Keilor Downs College Keilor Downs)
- Vanberkel, Jayde (Kurunjang SC Melton)
- Vandendolder, Ryan (Eumemmerring College Hallam)
- Villegas, Katrina (Nazareth College Noble Park)
- Wachtel, Talia (Lauriston Girls School Armadale)
- Waras, Stephanie (Mowbray College Melton)
- Watson, Sophie (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- White, Fallon (Geelong GS Corio)
- Williams, John (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Wilson, Abbey (Baimbridge College Hamilton)
- Wilson, Sarah (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Windley, Claire (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Wood, Madeleine (Lauriston Girls School Armadale)
- Ziino, Samantha (Catholic Ladies College Eltham)
- Ziinowillis, Cinzia (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Zito, David (Xavier College Kew)